PowerBanka

Je to prenosná externá nabíjačka navrhnutá na dobíjanie elektronických prístrojov. Powerbanku využijete, keď nie je v blízkosti elektrická zásuvka. Ponúkame ju v rôznych veľkostiach – od štíhlych, vreckových až po väčšie, vysoko-kapacitné powerbanky. Vďaka univerzálnym power bankám môžete dnes prostredníctvom správneho kábla nabiť mobil, notebook, tablet, prenosný reproduktor, alebo kameru.

PowerBanka môže vaše zariadenia nabíjať nielen cez kábel, ale vďaka Qi technológii je možné využívať bezdrôtovú power banku na pohodlné nabíjanie elektrických zariadení bez káblov. V našej ponuke nájdete tiež Qi moduly wifi pre mobilné telefóny, ktoré túto technológiu nemajú vstavanú od výroby …viac

Tieto zariadenia sú určite budúcnosťou mobility. Určite sa v blízkej dobe dočkáme zariadení, ktoré aj notebooky a podobné väčšie zariadenia nabijú na plnú hodnotu aj viac krát. Dôraz bude pravdepodobne kladený na lepšie spracovanie, vyšší výkon a menšie rozmery. Pri zrode týchto zariadení bola ich kapacita niekde okolo 2500 mAh čo vystačilo na maximálne jedno nabitie mobilu. Dnes majú tieto zariadenia oveľa vyššiu kapacitu. Šštandardná kapacita sa pohybuje niekde okolo 20 000 mAh. V našej ponuke nájdete napríklad zariadenie označované ako duálna wifi powerbanka s neuveriteľným výkonom a elegantným designom PowerBank 30 000 mAh.

Vývoj neustále napreduje. Prinesieme Vám prinášať stále novinky aj z tejto sféry, aby ste mali najaktuálnejšie poznatky z testov. Takto budete mať možnosť lepšieho výberu zariadenia, ktoré vám bude plne vyhovovať.

Upozornenie: V niektorých krajinách, najmä v Ázii nemôžete mať v príručnej ani zapísanej batožine powerbanku s kapacitou vyššou ako 20 000 mAh. Pri bezpečnostnej kontrole vám powerbanku nad uvedenú hodnotu nenávratne zoberú, podobne ako keby ste mali tekutinu nad 100 ml.

 

Základné informácie o zariadení sa dočítate na: Wikipedia